Каток измельчитель водоналивной, режущий нож прямой и шахматный порядок размещения 2, 2,5, 3, 6 метров

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рублячий Коток-подрібнювач водоналивний застосовується для подрібнення рослинних залишків та часткового мульчування грунту, що затримує випаровування вологи, регулює температуру поверхневого шару, стримує ріст бур'янів, захищає від вивітрювання, збагачує грунт органікою.
ВАЖЛИВО!!! Каток призначений для роботи в таких умовах:
диапазон температур грунту - від 0 ° С до +30 ° С;
вологість ґрунту в оброблюваному шарі - від 14% до 22%;
твердість ґрунту в оброблюваному шарі - не більше 0,4 МПа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Внутренний диаметр | 220 мм |
| Внешний диаметр | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Масса | 550 кг |
- Цена: от 65 000 ₴









